Jak napisać CV na stanowisko doradcy klienta?

Jak napisać CV na stanowisko doradcy klienta?

jak napisac CV na stanowisko doradcy klientaPracownicy na stanowisko doradcy klienta są bardzo często poszukiwani w obecnym czasie. Jest to dość trudny zawód, zważywszy na to, że wymaga nieustannego kontaktu z drugim człowiekiem. Jednak mimo tego wiele osób decyduje się na pracę w tym zawodzie. Dlatego konkurencja wcale nie jest mała.

Aplikując na stanowisko doradcy klienta warto napisać jak najlepsze CV, aby wyróżnić się wśród pozostałym kandydatów. Każde CV powinno zawierać informacje o doświadczeniu zawodowym. Tutaj należy wpisać swoje poprzednie stanowiska pracy. Warto również je pokrótce opisać, Można wspomnieć o tym na czym dokładnie polegała nasza praca. Przykładowo może to być  bezpośrednia obsługa klienta, przyjmowanie płatności, kontakt telefoniczny z klientem, dbanie o pozytywny wizerunek firmy itp.

W umiejętnościach warto wpisać wysoki poziom kultury osobistej, kreatywne rozwiązywanie problemów, przeprowadzanie miękkiej windykacji. Umiejętność radzenia sobie ze stresem, czy też znajomość języków obcych, która jest teraz bardzo ceniona (szczególnie języka angielskiego). Nie wolno zapomnieć również o wykształceniu. Pracodawcom zazwyczaj wystarcza wykształcenie średnie przy aplikacji na takie stanowiska pracy, jednak wyższe jest zawsze mile widziane. Zdjęcie natomiast warto zrobić u fotografa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *