Praca: Asystentka / Asystent Działu Handlowego i Administracji

Ogłoszenie numer: 1932796, z dnia 09-03-2018

Firma ALTRAN autoryzowany dystrybutor radiotelefonów firmy MOTOROLA SOLUTIONS. Firma z 27-letnim doświadczeniem w radiokomunikacji, wieloletni zaufany partner firmy MOTOROLA, uczestniczy w dynamicznym rozwoju technologii cyfrowych. Współpracuje z liczną grupą resellerów w Polsce. Więcej o nas na www.altran.pl.

Asystentka / Asystent Działu Handlowego i Administracji

Miejsce pracy: / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie sekretariatu
  • ewidencjonowanie faktur i monitorowanie płatności
  • wystawianie faktur dotyczących obrotu unijnego
  • przygotowywanie i wprowadzanie danych do Intrastatu
  • wprowadzanie danych do raportowania stanów magazynu i sprzedaży
  • monitorowanie ogłoszeń przetargowych
  • zamawianie materiałów marketingowych i biurowych
  • wystawianie dokumentów kasowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne lub administracyjne: kierunek handel, ekonomia, finanse, administracja
  • znajomość programów i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • niekaralność
  • umiejętność pracy zadaniowej, terminowej
  • w zakładzie obowiązuje zakaz palenia tytoniu

Oferujemy

  • pełny etat
  • umowa o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • doskonała lokalizacja biura. Nasza siedziba jest w pobliżu stacji Metro Wilanowska
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/asystentka-asystent-dzialu-handlowego-i-administracji_1932796.html