Praca: Business Development Manager (m/f)

PROFIT HR (Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Nasi Klienci to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Obecnie w ramach powiększania działalności i otwarcia nowej linii produkcyjnej kriokomór oraz wprowadzenia na rynek nowej marki w sektorach: Rehabilitacja, Fitness i Medycyna, poszukujemy dla spółki naszego Klienta, zatrudniającej obecnie około 900 pracowników w Polsce i w innych krajach na świecie, kandydata/kandydatki na stanowisko:

Business Development Manager (m/f)
Miejsce pracy: Żory
Numer referencyjny: BDM/JW/KAT
Teren działania: cała Polska

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie Klientów i rozwój działalności na rynku polskim
  • Benchmarking
  • Organizacja imprez, promujących produkty
  • Budowanie relacji i bazy kluczowych partnerów
  • Reprezentacja firmy na targach, konferencjach i innych firmowych eventach
  • Możliwość rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych (firma posiada Spółki w całej Europie i poza Europą).
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz rozwoju biznesu
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, na stanowisku o podobnym profilu w branży medycznej, rehabilitacyjnej, sprzętu medycznego, gazów technicznych w branży medycznej, rehabilitacyjnej, w sprzedaży maszyn i sprzętu do fitness club-ów lub gabinetów medycyny estetycznej lub podobnej.
  • Umiejętność planowania sprzedaży oraz interpretacji wskaźników handlowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i sporządzania ofert handlowych
  • Wiedza techniczna i zmysł analityczny
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Zdolność koncepcyjnego i strategicznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. ,,B"
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć i motywacja do podjęcia pracy długoterminowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; mile widziana znajomość j. niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane specjalistyczne Chłodnictwo, Chemia lub podobne
  • Pasja do sprzedaży, pozyskiwania kontraktów i rozwoju współpracy z klientami
  • Natura przedsiębiorcy w przedsiębiorstwie.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
  • umowę o pracę
  • wdrożenie oraz przeszkolenie
  • wsparcie w realizacji projektów sprzedażowych
  • wyposażenie stanowiska pracy
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, inspirującej do ciągłego rozwoju zawodowego o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, także w globalnych strukturach i szybkiego awansu oraz budowania zespołu
  • przyjazne, otwarte, pełne wzajemnego szacunku środowisko pracy
  • codzienne wyzwania, możliwości współtworzenia pozycji marki na rynku polskim i zagranicznych
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) ani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”