Praca: Doradca Klienta Biznesowego

Ogłoszenie numer: 1976933, z dnia 18-05-2018

Zostań Doradcą Klienta Biznesowego w sieci Plus

INTER CONSULT S.A.

Autoryzowany Partner Polkomtel Sp. z o.o.

Operatora sieci Plus

poszukuje na terenie całego kraju kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w segmencie małych i średnich firm (SOHO),
  • Sprzedaż produktów i usług Operatora sieci PLUS,
  • Doradztwo Klientom Biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty,
  • Realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania

  • Duża motywacja do osiągnięcia sukcesu zawodowego i finansowego,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, kultura osobista a także samodyscyplina,
  • Doświadczenie w kontaktach z Klientami, sprzedaży B2B lub B2C – z naciskiem na branżę
  • telekomunikacyjną, ubezpieczeniową, finansową lub pokrewną,
  • Posiadanie minimum średniego wykształcenia,
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy

  • Nienormowany czas pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (oparte na części stałej oraz korzystnej prowizji) uzależnione od
  • poziomu osiąganych wyników,
  • Nieodpłatny pełen zakres szkoleń wprowadzających do pracy w sieci Plus,
  • Wsparcie oraz opiekę kierownika sprzedaży,
  • Miły i przyjazny klimat panujący w firmie.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-klienta-biznesowego_1976933.html