Praca: Doradca Techniczny

ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczny
Miejsce pracy: Pszczyna

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika/elektryka),
  • znajomość rynku kabli i przewodów oraz systemów antyoblodzeniowych i ogrzewania podłogowego,
  • znajomość rynku automatyki budynkowej i dystrybucji hurtowej będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi programu MS Office, CRM,
  • znajomość j. angielskiego,
  • komunikatywność i dyspozycyjność.

Obowiązki:

  • przygotowywanie ofert i wsparcie techniczne dla Klienta w zakresie kabli i przewodów oraz systemów antyoblodzeniowych i ogrzewania podłogowego, automatyki budynkowej,
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami.

Umiejętności:

  • posiadanie prawa jazdy KAT „B”,
  • umiejętność planowania i organizowania swoich działań,
  • chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • korzyści pozapłacowe.