Praca: Koordynator Projektów Tłumaczeniowych

Ogłoszenie numer: 1972964, z dnia 11-05-2018

Yellow Centrum Języków Obcych należy do wiodących firm branży tłumaczeniowej na Dolnym Śląsku.

W związku z rozwojem Działu Tłumaczeń, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Koordynator Projektów Tłumaczeniowych. Jest to praca stacjonarna, na umowę o pracę, w naszej siedzibie we Wrocławiu.

Koordynator Projektów Tłumaczeniowych

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

Koordynator Projektów Tłumaczeniowych zarządza przepływem zleceń - tłumaczeń pisemnych w różnych parach językowych.

Do obowiązków Koordynatora należy w szczególności:

  • Odbieranie, rejestrowanie i przetwarzanie zapytań od klientów.
  • Zarządzanie zamówieniami od klientów i relacjami z tłumaczami zewnętrznymi.
  • Zarządzanie wyceną usług i zapytaniami, uzgadnianie warunków realizacji zleceń, monitorowanie realizacji projektów tłumaczeniowych.
  • Rozliczanie projektów po stronie klienta i tłumacza.

Wymagania

  • Umiejętność pracy z klientem biznesowym. Doświadczenie w branży tłumaczeniowej będzie dodatkowym, istotnym atutem.
  • Bardzo dobra znajomość jednego języka obcego. Znajomość dwóch języków będzie dodatkowym atutem.
  • Samodzielność wykonywania powierzonych zadań, duża kreatywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji.
  • Wykształcenie wyższe (ew. licencjat) i min. dwa lata doświadczenia zawodowego; preferowane doświadczenie na stanowisku wymagającym relacji z klientami i/ lub podwykonawcami.
  • Biegła obsługa pakietu Office oraz znajomość środowiska TRADOS. Znajomość innych narzędzi CAT będzie dodatkowym atutem.
  • Dyspozycyjność i wysoka motywacja.
  • Umiejętność pracy w zespole przy silnej presji czasu.

Oferujemy

  • Otwartą kulturę organizacyjną oraz milą atmosferę pracy.
  • Pracę w dedykowanym środowisku B2B, z europejskimi klientami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Pracę w komfortowych warunkach w centrum Wrocławia (biurowiec „RONDO VERONA” przy pl. Powstańców Śląskich).
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/koordynator-projektow-tlumaczeniowych_1972964.html