Praca: Pracownik biurowy w dziale obsługi klienta

Ogłoszenie numer: 1913068, z dnia 08-02-2018

Klient portalu Praca.pl

Spółka produkcyjno-usługowa do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy w dziale obsługi klienta

Miejsce pracy: / Zwoleń (40 km od Radomia)

Opis stanowiska

  • wsparcie pracowników obsługi Klientów,
  • obsługa wewnętrznych programów informatycznych,
  • wprowadzanie zleceń Klientów dotyczących odzieży do programu,
  • rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • bardzo dobra znajomość programu excel,
  • odpowiedzialność i skrupulatność,
  • umiejętność organizacji dnia pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • szkolenia wprowadzające,
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą, w młodym i prężnym zespole,
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku,
  • pracę w stabilnej finansowo firmie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z premią zadaniową.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-biurowy-w-dziale-obslugi-klienta_1913068.html