Praca: Regionalny kierownik sprzedaży (m/f)

PROFIT HR ( Certyfikat 8985) to platforma usług personalnych. Specjalizujemy się w poszukiwaniu kandydatów i obsłudze Klientów niemieckojęzycznych w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Stale poszukujemy specjalistów w różnych obszarach biznesowych znających język niemiecki i będących profesjonalistami w swojej branży.

MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Klienci, których obsługujemy to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z krajów niemieckojęzycznych, ale posiadamy także w naszym portfolio Klientów polskich, kooperujących poza granicami naszego kraju.

Nasz Klient, niemiecka sieć sklepów powstała w 2004 roku. Firma posiada ponad 2000 sklepów całej Europie. Filie przedsiębiorstwa, oferują produkty codziennego użytku, artykuły upominkowe i dekoracyjne, materiały piśmienne i gry, a także artykuły na przyjęcia, produkty dla majsterkowiczów i artykuły drogeryjne. W związku z realizacją planów i otwieraniem nowych lokalizacji, poszukujemy kolejnej osoby do działu sprzedaży. Regionalny Kierownik Sprzedaży będzie docelowo odpowiedzialny za zarządzanie około 9 sklepami w regionie. Aktualnie poszukujemy osób mieszkających w woj. Pomorskim, Kujawsko-Pomorskim, Zachdonio-Pomorskim, które poszukują pracy na stanowisku mobilnym w handlu.

Regionalny kierownik sprzedaży (m/f)
Miejsce pracy: woj. dolnośląskie
Numer referencyjny: RKS/T/WR
Opis stanowiska:
  • Realizacja planów sprzedażowych przedsiębiorstwa,
  • Zarządzanie sklepami w podległym regionie,
  • Rekrutacja, opieka, motywowanie, zarządzanie i planowanie personelu,
  • Koordynacja i doradztwo oraz kompleksowa obsługa poszczególnych projektów handlowych
  • Współpraca z centralą w Polsce i w Niemczech.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako Kierownik marketu/ sklepu w sieci handlowej
  • Predyspozycje sprzedażowe i menadżerskie
  • Pracowitość i bycie przykładem dla współpracowników
  • Duża dyspozycyjność i mobilność
  • Chęć wdrażania, egzekwowania i utrzymywania wartości i standardów firmy
  • Dobra organizacja czasu pracy, zdyscyplinowanie
  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana
  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i chęć związania się z firmą na stałe.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • Udział w tworzeniu firmy na rynku polskim.
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) ani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”