Praca: Specjalista ds. przemysłu (handlowiec)

Ogłoszenie numer: 2084819, z dnia 14-09-2018

Jesteśmy największym dystrybutorem olejów i smarów firmy Shell w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby w charakterze:  Specjalista ds przemysłu (handlowiec)

Specjalista ds. przemysłu (handlowiec)

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Obsługa dotychczasowych klientów,
  • Pozyskiwanie nowych - budowanie relacji - prowadzenie negocjacji,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Doradztwo  produktowe,
  • Analiza konkurencji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - techniczne,
  • Znajomość rynku przemysłowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę,
  • Szereg szkoleń.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-przemyslu-handlowiec_2084819.html