Praca: Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej e-commerce

Ogłoszenie numer: 1945281, z dnia 02-04-2018

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej e-commerce

Miejsce pracy: / Pruszków

Opis stanowiska

  • Budowa i rozwój sprzedaży internetowej poprzez portale aukcyjne i sklepy internetowe (wystawianie aukcji w portalu Allegro, wprowadzanie ofert produktowych do sklepów internetowych, raportowanie wyników sprzedaży).
  • Obsługa porównywarek cenowych (analiza rynku z uwzględnieniem działań konkurencji).
  • Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa klientów (doradztwo techniczne, przyjmowanie zamówień, rozwiązywanie problemów).
  • Przygotowywanie ofert i realizacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży (paragony, faktury).
  • Tworzenie i pielęgnowanie długofalowych relacji z nowymi klientami  firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym.
  • Bardzo dobra obsługa komputera, łatwość w poruszaniu się w sieci.
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Doświadczenie w sprzedaży, dodatkowo w sprzedaży on-line mile widziane.
  • Znajomość języka chińskiego będzie atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie.
  • Możliwość realnego wpływu na wysokość swoich dochodów.
  •  Pracę w młodym i kreatywnym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej i rozpoznawalnej Firmie.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy-internetowej-e-commerce_1945281.html