Praca: Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim / angielskim lub włoskim

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952

Obecnie dla jednego z naszych klientów, największego importera akcesoriów GSM poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży z językiem niemieckim / angielskim lub włoskim
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • współpracę i kontakt z obecnymi klientami
  • przygotowywanie oferty i sprzedaż produktów firmy
  • realizacje planów sprzedażowych
  • sporządzanie raportów aktywności handlowej
WYMAGANIA:
  • doświadczenie w handlu na rynku B2B
  • zapał i determinację do pracy
  • komunikatywność
  • praktyczna wiedza i znajomość MS-Office
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym warunek konieczny
PRACODAWCA OFERUJE:
  • pracę w prestiżowej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej i pozycji na rynku
  • możliwości rozwoju i awansu
  • sympatyczną atmosferę pracy
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • umowę o pracę lub zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę - wybór zależy od kandydata
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-sprzedazy-z-jezykiem-niemieckim-angielskim-lub-wloskim_1956975.html
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).