Praca: Specjalista w Dziale Wsparcia Sprzedaży i Montażu

Każdego dnia przewozimy miliard osób na całym świecie. Naszymi windami, schodami i chodnikami ruchomymi podróżuje 500 000 ludzi na minutę - to cały Poznań, pięć razy Koszalin czy jedna trzecia Warszawy.

Zatrudniamy blisko 60 000 pracowników w ponad 100 oddziałach na wszystkich kontynentach. Jednak Schindler to nie tylko duże liczby, szczytne idee i szwajcarska precyzja w każdym detalu. Nasza organizacja to również twórczy mix doświadczenia i innowacji, szczere przyjaźnie oraz szansa na wspaniałą karierę.

Dołącz do naszego zespołu i poznaj ludzi tworzących sukces
marki Schindler w Polsce.
Specjalista w Dziale Wsparcia Sprzedaży i Montażu
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Weryfikację umów sprzedażowych pod kątem kompletności i zgodności z konfiguracją urządzeń
  • Realizację procesu zamówień urządzeń oraz podzespołów i rozliczanie kosztów w systemie SAP
  • Współpracę z agencją celną przy realizacji odpraw
  • Kooperację z działami sprzedaży i montażu
  • Systematyczne raportowanie statusów realizowanych zadań
  • Współpracę z zagranicznymi oddziałami w obszarze koordynacji dostaw, zamówień oraz reklamacji

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem branżowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym i inspirującym zespole
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz możliwość objęcia opieką medyczną rodziny pracownika
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2 lata)
  • Wykształcenia wyższego technicznego (mechaniczne, elektrotechniczne)
  • Umiejętności analitycznego i syntetycznego myślenia
  • Dokładności i skrupulatności
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Umiejętności komunikowania się na różnych poziomach organizacyjnych
  • Znajomości rysunku technicznego (jako dodatkowy atut)