Praca: Sprzedawca

„DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy w naszym firmowym

SKLEPIE HOME & GARDEN w Luboniu (Poznań)

Sprzedawca

Miejsce pracy: Luboń

Nr Ref.: Sprzedawca/Luboń

Miejsce pracy: „DAJAR” Sp. z o.o. - FACTORY OUTLET w Luboniu
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • ustawianie towarów na regałach,
  • dbanie o estetyczny i właściwy sposób ekspozycji towarów,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych.
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności – praca w systemie równoważnym,
  • łatwości w nawiązywania kontaktów.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca_1956993.html