doradca klienta i pasjonat motoryzacji
11 Wrz 2019

Doradca klienta i pasjonat motoryzacji. Wiemy jak to połączyć

Na polskim rynku znajdują się przedsiębiorstwa, które poszukują pracowników w roli doradcy klienta. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się stanowiska, które w jakiś sposób wiążą się z pasją poszczególnych kandydatów.

Osoby, które interesują się motoryzacją mogą z powodzeniem znaleźć pracę w roli doradcy klienta – sprzedawcy części samochodowych. W takiej pracy należy się interesować motoryzacją, a także posiadać prawo jazdy choćby kategorii B, choć bardzo często mile widziane są również i inne kategorie. Bez wątpienia idealny kandydat powinien posiadać wysoką kulturę osobistą, a także w sposób profesjonalny obsługiwać klientów. Znajomość pakietu Microsoft Office należy do podstaw, a pracownik na takim stanowisku powinien mieć tę umiejętność w małym paluszku. Dodatkowym atutem jest także posiadanie doświadczenia na podobnym, bądź nawet takim samym stanowisku.

Przedsiębiorstwa oferują swoim pracownikom stabilne warunki zatrudnienia, a także możliwość doskonalenia umiejętności oraz kompetencji mechanicznych. Dla wielu osób może to być doskonała okazja do samorozwoju. Kolejny aspekt to niezbędne narzędzia pracy, które firmy również zapewniają. Pracownicy mogą liczyć też na różne szkolenia podnoszące ich kwalifikacje.

Do obowiązków osoby zajmującej takie stanowisko należy sprzedaż części samochodowych oraz usług serwisowych. Taki pracownik powinien koordynować serwis, a także rozdzielać poszczególne zlecenia. Oprócz tego nieustannie przygotowuje on oferty handlowe i buduje pozytywny wizerunek firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *