open space pracownicy
05 Lut 2020

Naucz się pracy w open space

Dla wielu pracowników open speca to ich codzienność. Jest to bardzo popularne w szczególności w korporacjach. Tam też zatrudniani są doradcy klientów. Niestety, otwarta przestrzeń może nie sprzyjać wykonywaniu obowiązków i koncentracji. Są sposoby na to, aby uporać się z tym problemem.

W pomieszczeniu w typie open space nie brakuje wielu rozpraszaczy, które sprawiają, że efektywność naszej pracy znacznie spada. To dotyczy w szczególności doradców klientów, którzy muszą z nimi rozmawiać bezpośrednio albo telefonicznie. W takich warunkach trudno jest oczekiwań absolutnej ciszy. Są pewne sposoby na to, aby odciąć się od hałasów z zewnątrz. Możesz postawić, na przykład na słuchawki, przez które będziesz rozmawiać ze swoimi klientami.

Pracuj efektywnie w open space

Efektywna praca w takich warunkach jest możliwa. Możesz znacznie ułatwić swoją pracę. Stwórz sobie odpowiednie warunki. Przede wszystkim szanuj cudzą prywatność, a także własność. Wycisz swój telefon, a także sam nie podnoś głosu.

W tym przypadku etykieta i podstawy dobrego wychowania to tak naprawdę absolutna konieczność, która sprawi, że praca w takim miejscu będzie znacznie bardziej łatwa. Jeżeli Twoi współpracownicy mają problem z odpowiednim zachowaniem, możesz rozwiązać ten problem. Poproś szefa o zorganizowanie spotkania, na którym odbędzie się szkolenie dotyczące odpowiedniego zachowania w przestrzeni open space.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *