staz w roli doradcy klienta w banku
11 Wrz 2019

Staż w roli doradcy klienta – czym będziesz się zajmować?

W różnych bankach nierzadko poszukuje się stażystów, którzy będą mogli wesprzeć pracę konkretnego oddziału. To dobra okazja na zdobycie doświadczenia w branży.

Stażysta na stanowisku doradcy klienta

Osoba odbywają staż jako doradca klienta w banku jest często odpowiedzialna za kompletowanie oraz obsługę elektronicznego obiegu dokumentów. Uczy się przygotowywania analiz finansowych. Oprócz tego uczestniczy w przeróżnych spotkaniach z klientami. Stażysta musi poznać specyfikę poszczególnych produktów, ale też usług, które są oferowane przez bank. Wspiera procesy pozyskiwania nowych klientów.

Co oferowane jest stażystom?

Każdy stażysta otrzymuje swojego mentora, który powinien mu doradzać i trzymać nad nim pieczę. Jest to doskonała okazja do tego, żeby nie tylko zdobyć doświadczenie, ale przede wszystkim się rozwinąć. Stażyści mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie. Najlepszym osobom firmy proponują kontynuację współpracy na innych, lepszych warunkach. Samo wynagrodzenie jest konkurencyjne, a czas pracy doradcy klienta zazwyczaj jest elastyczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *